Конференц-сервис в Украине
Добавить в избранное | Сделать стартовой
 


Все конференц-залы

Горный отель «Карпатські полонини»

82610, Украина, Львовская обл., Сколевский район,
с. Оров, урочище Цюхив

Тел.: +38 (067) 561-28-92, (050) 320-16-74, (050) 361-29-83,
(050) 363-35-47

FB
Instagram


inbox@greentourism.com.ua
www.greentourism.com.ua

Корпоративний відпочинок у гірському готелі «Карпатські полонини» - це чудова можливість провести вихідні або вікенд далеко від міської суєти і цивілізації, в екологічно чистому місці, оточеному горами Карпатськими полонинами, і насолодитися незайманою природою.

На території готелю:
- 6 дерев'яних котеджів;
- гостьовий будинок з 4 однокімнатними номерами;
- ресторан;
- лазня;
- 2 озера, де можна купатися і ловити форель, коропа, карася;
- фермерське господарство (кози, корови, кури, кролики);
- стайня з 6 кіньми;
- дитячий майданчик та ігрова кімната;
- ігровий зал з тенісом і більярдом;
- майстерня народних ремесел (гончарство і ковальство, столярка, випалювання по дереву);
- тир;
- прокат спорядження (гірські велосипеди, стрільба з лука, пейнтбол, гірські і бігові лижі, сноуборди, ковзани, ключки, снігоступи);
- підйомник бугельний (280 м).

Конференц зал

Корпоративний відпочинок на природі і корпоративні свята позитивно впливають на ставлення всередині колективу. Спільний активний відпочинок підвищує ефективність командної роботи, згуртовує колектив, підвищує мотивацію на досягнення загальних цілей. Наш гірський готель чудово підходить для згуртування колективу. Для корпоративного відпочинку передбачений широкий спектр розваг. Відвідувачі можуть замовити послуги конференц-залу для проведення тренінгів, лекцій, семінарів, нарад та конференцій. Зал розрахований на 50 осіб і включає:

- мультимедійний проектор;
- екран;
- ноутбук;
- фліп-чарт;
- організацію кава-брейків.

Серед незайманої природи, букових лісів і гір Ви зможете ефективно провести будь-який захід.

Ресторан

Тут на Вас чекає здорова їжа з лона природи! Меню можна обумовлювати заздалегідь телефоном або електронною поштою.

Мінімальне замовлення харчування - напівпансіон (дворазове харчування: на вибір комплексне чи вільне меню). У котеджах і номерах самостійне приготування їжі не дозволяється.

У меню, як комплексному, так і вільному, пропонуємо овочеві, м'ясні, рибні, грибні, сирні страви та ін. Офіціанти завжди будуть раді розповісти, що входить у страви, чи є в них м'ясо, і все про місцеві страви. Меню Ви щодня можете вибирати за бажанням, єдине - заздалегідь (у нас немає заготовок, і кухар готує індивідуально для кожного). У будь-який час ми готуємо і дитяче меню (у нас відпочивають з дітьми від 3-х місяців), а також дієтичне, вегетаріанське і меню з урахуванням релігійних поглядів. У нас власне фермерське господарство (корови, кози, кури, кролики, коні), і Ви завжди можете придбати свіжі молочні та кисломолочні продукти).

Масаж

Масаж у горах - невід'ємна частина екологічного відпочинку. Наш масажист допоможе Вам розслабитися в природному середовищі і запропонує Вам різні види масажу: класичний, косметичний, банковий, масаж нижніх і верхніх кінцівок, обгортання з шоколадом або кави, з медом. У нашому готелі працює кілька масажистів: Наталя Ільчишин, Зоряна Шимко, Роман Романський.

Номери

Двоповерхові котеджі зроблені з масиву натурального дерева сосни. Опалення двох типів: парове (звичайні батареї, електрокотел) і «карпатські» печі на дровах. У котеджах спальні, санвузли, передпокій, вітальня та ін.

У гостьовому будинку однокімнатні номери з балконами, на 1-2 осіб кожен. Для прихильників усамітненого зеленого відпочинку в горах біля самого лісу ми побудували 2 дерев'яні будинки, площа кожного з них 12 кв.м. У них розташовані ліжка з матрацами і тумба.

Зимовий відпочинок

Для любителів гірськолижного спорту ми пропонуємо бугельний підйомник (300 м) просто на території нашого гірського готелю «Карпатські полонини». Крім того, у прокаті пропонується широкий вибір гірськолижного спорядження, починаючи від класики і бігових лиж, закінчуючи «карвінг» і «Блейд», а також спорядження для сноубордистів.

Можливе катання на ковзанах по гірському озеру. А як чудово з друзями спорядитися ключками і шайбою, і згадати улюблену з дитинства гру - хокей, та й ще не де-небудь, а на вершині гори Цюхів 939,4 м!

Літній відпочинок

Піші походи околицями пропонуємо поєднати зі збиранням грибів та ягід, а також екскурсовод гірського готелю «Карпатські полонини» проведе Вас дуже цікавим та пізнавальним маршрутом «Карпатський букет» і поділиться знаннями про місцеві квітки і лікувальні трави.

Ягоди у нас починаються з 20-х чисел червня і з'являються до жовтня, липень і серпень - це найродючіші місяці. Чорницю, ожину Ви можете збирати у нас на території, вони ростуть просто біля будиночків, а також можна збирати малину, брусницю в лісі й на галявинах.

На території гірського готелю «Карпатські полонини» та навколо нього росте чимало лікувальних трав, з яких ми протягом весняно-літнього періоду вибираємо певні й готуємо трав'яні збори та чаї. Ми розташовані в заповідній зоні - Сколівські Бескиди.

 

Корпоративный отдых в горном отеле «Карпатські полонини» – это прекрасная возможность провести выходные или уикенд вдали от городской суеты и цивилизации, в экологически чистом месте, окруженном горами Карпатскими полонинами, и насладиться нетронутой природой.

На территории отеля:
-    6 деревянных коттеджей;
-    гостевой дом с 4 однокомнатными номерами;
-    ресторан;
-    баня;
-    2 озера, где можно купаться и ловить форель, карпа, карася;
-    фермерское хозяйство (козы, коровы, куры, кролики);
-    конюшня с 6 лошадьми;
-    детская площадка и игровая комната;
-    игровой зал с теннисом и бильярдом;
-  мастерская народных ремесел (гончарное и кузнечное дело, столярка, выжигание по дереву);
-   тир;
-  прокат снаряжения (горные велосипеды, стрельба из лука, пейнтбол, горные и беговые лыжи, сноуборды, коньки, клюшки, снегоступы);
-    подъемник бугельный (280 м).

Конференц-зал

Корпоративный отдых на природе и корпоративные праздники позитивно влияют на отношение внутри коллектива. Совместный активный отдых повышает эффективность командной работы, сплачивает коллектив, повышает мотивацию на достижение общих целей. Наш горный отель отлично подходит для сплочения коллектива. Для корпоративного отдыха предусмотрен широкий спектр развлечений. Также предоставляются услуги конференц-зала для проведения тренингов, лекций, семинаров, совещаний и конференций. Зал рассчитан на 50 человек и включает:

-    мультимедийный проектор;
-    экран;
-    ноутбук;
-    флип-чарт;
-    организация кофе-брейков.

В окружении нетронутой природы, буковых лесов и гор Вы сможете эффективно провести любое мероприятие.

Ресторан

Здесь Вас ждет здоровая еда из лона природы! Меню можно оговаривать предварительно по телефону или электронной почте.

Минимальный заказ питания – полупансион (двухразовое питание: по выбору комплексное или свободное меню). В коттеджах и номерах самостоятельное приготовление пищи не разрешается.

В меню, как комплексном, так и свободном, предлагаем овощные, мясные, рыбные, грибные, сырные блюда и др. Официанты всегда будут рады рассказать, что входит в блюда, есть ли в них мясо, и все про местные блюда. Меню Вы каждый день можете выбирать по желанию, единственное – заранее (у нас нет заготовок, и повар готовит индивидуально для каждого). В любое время мы готовим и детское меню (у нас отдыхают с детьми от 3-х месяцев), а также диетическое, вегетарианское и меню с учетом религиозных взглядов. У нас собственное фермерское хозяйство (коровы, козы, куры, кролики, лошади), и Вы всегда можете приобрести свежие молочные и кисломолочные продукты).

Массаж

Массаж в горах — неотъемлемая часть экологического отдыха. Наш массажист поможет Вам расслабиться в природной среде и предлагает Вам разные виды массажа: классический, косметический, баночный, массаж нижних и верхних конечностей, обвертывания с шоколадом или кофе, с медом. В нашем отеле работает несколько массажистов: Наталья Ильчишин, Зоряна Шимко, Роман Романский.

Номера

Двухэтажные коттеджи сделаны из массива натурального дерева сосны. Отопление двух типов: паровое (обычные батареи, электрокотел) и «карпатские» печи на дровах. В коттеджах спальни, санузлы, прихожая, гостиная  и мн.др.

В гостевом доме однокомнатные номера с балконами, на 1-2 человек каждый. Для сторонников уединенного зеленого отдыха в горах возле самого леса мы построили 2 деревянных дома, площадь каждого из них 12 кв.м. В них расположены кровати с матрацами и прикроватная тумба.

Зимний отдых

Для любителей горнолыжного спорта мы предлагаем бугельный подъемник (300 м) прямо на территории нашего горного отеля «Карпатські полонини». Кроме того, в прокате предлагается широкий выбор горнолыжного снаряжения, начиная от классики и беговых лыж, заканчивая «карвингами» и «блейдам», а также снаряжение для сноубордистов.

Возможно катание на коньках по горному озеру. А как замечательно с друзьями снарядиться клюшками и шайбой, и вспомнить любимую с детства игру — хоккей, да и ещё не где-нибудь, а на вершине горы Цюхив 939,4 м!

Летний отдых

Пешие походы по окрестностям предлагаем совместить со сбором грибов и ягод, а также экскурсовод горного отеля «Карпатські полонини» проведёт Вас очень интересным и познавательным маршрутом «Карпатский букет» и поделится знаниями о местных цветках и лечебных травах.

Ягоды у нас начинаются с 20-х чисел июня и появляются до октября, июль и август — это самые плодородные месяца. Чернику, ежевику Вы можете собирать у нас на территории, они растут прямо возле домиков, а также можно собирать малину, бруснику в лесу и на полянах.

На территории горного отеля «Карпатські полонини» и вокруг растёт много лечебных трав, из которых мы на протяжении весенне-летнео периода выбираем определённые и готовим травяные сборы и чаи. Мы расположены в заповедной зоне — Сколевские Бескиды.

Выбрать конференц-зал Версия для печати
ПОЛЕЗНОЕ:

Реклама

НАШИ ПАРТНЕРЫ
zaly.in.ua
zaly.kiev.ua
zaly.odessa.ua
zaly.lviv.ua
spa.net.ua
__
Designed by Дельта сервис   Copyright Полиактив, 2006 - 2021
__