Конференц-сервис в Украине
Добавить в избранное | Сделать стартовой
 


Все конференц-залы

ГОТЕЛЬ «АЛМАЗ»*
36021, Україна, м. Полтава,
вул. Київське iосе, 60
Тел.: адміністратора:
+38 (066) 711-77-72,
+38 (096) 30-70-900
Тел. готелю «Алмаз плюс»:
+38 (050) 042-98-85,
+38 (096) 423-28-28
hotel.almaz@ukr.net
www.almaz.poltava.ua

Готельний комплекс
«Алмаз-плюс»
36021, Україна, Полтавська обл., с. Абазовка, вул. Білоуська, 52/1
Тел.: +38 (050) 042-98-85,
+38 (096) 423-28-28
http://www.almaz.poltava.ua/ru/almaz-plus/

ТРАНСПОРТНЫЕ СООБЩЕНИЯ/
TRANSPORTATION LINKS
Ж/Д вокзал
Центральный ж/д вокзал Полтавы
Расстояние до объекта

5

Аэропорт Аэропорт 7
Автовокзал

0.5

Український текстОднозірковий готельний комплекс «Алмаз» розташований неподалік історичного, культурного й ділового центру Полтави, на 360 кілометрі автомагістралі «Київ-Харків» (міжнародна дорога Е-40).

Готельний комплекс «Алмаз» має зручне місце розташування: 100 метрів від зупинки всіх видів автотранспорту («Вулиця 23 Вересня»), 500 метрів від центрального автовокзалу, 50 метрів від речового та продовольчого ринку «Алмазний».

Для організації конференцій, малих і великих ділових зустрічей, семінарів готель «Алмаз» пропонує комфортний конференц-зал на 35 осіб з будь-якою схемою розміщення, а також банкетний зал в кафе пропонуємо багате меню кава-брейків та фуршетів. Менеджер організовує роботу, допоможе провести підготовку до заходу, надасть необхідну техніку: проектор, екран, фліп-чарт, канцтовари та ін. До послуг відвідувачів готелю «Алмаз» приватна броварня «Beer House», де Вам запропонують пиво власного виробництва та італійську піцу з дров'яної печі.

Всі наші гості можуть розміститися в номерах категорій «Люкс» і «Напівлюкс» (двокімнатні), а також у номерах «Економ» (дво-, тримісні; однокімнатні) .Номери готелю «Алмаз» обладнані кабельним телебаченням (понад 30 каналів), кондиціонером, холодильником. У ванних кімнатах постійно є гаряча і холодна вода. Номери категорії «Економ» об'єднані в секції з санвузлами.

 

Для постійних клієнтів надаються знижки на проживання, для груп гостей - знижки за домовленістю. Доступна форма оплати: готівкова і безготівкова.

До Ваших послуг також СПА-салон краси «Дун Фан». А щоб наші гості могли познайомитися з Полтавою, пропонуємо послуги турагентства «Алмаз-Тур». В ТА «Алмаз тур» можна замовити в унікальний музей Пива і самогону екскурсію з дегустацією та майстер-класами полтавської кухні.

«Алмаз-плюс»

Готельний комплекс «Алмаз-плюс» відкрився 2016 року на 340 км автомагістралі Київ-Харків і відтоді незмінно тішить своїх постояльців затишком та гостинністю. На 2-му поверсі оснащений банкетний зал на 50 місць, який ідеально підійде для ділових і урочистих заходів. Відвідувачі можуть замовити сучасні комфортабельні номери класу стандарт і люкс. Літній майданчик, безкоштовний Wi-Fi, TIR-парковка - наші додаткові плюси.

Русский текстОднозвездочный гостиничный комплекс «Алмаз» расположен недалеко от исторического, культурного и делового центра города Полтава, на 360 километре автомагистрали «Киев-Харьков» (международная автодорога Е-40).
 
Гостиничный комплекс «Алмаз» имеет удобное место расположения: в 100 метрах от остановки всех видов автотранспорта («Улица 23 Сентября»), в 500 метрах от центрального автовокзала, в 50 метрах от вещевого и продовольственного рынка «Алмазный».
 
Для организации конференций, малых и больших деловых встреч, семинаров отель «Алмаз» предлагает комфортный конференц-зал на 35 человек с любой схемой размещения, а также банкетный зал в кафе предлагаем богатое меню кофе-брейков и фуршетов. Менеджер организует работу, поможет провести подготовку к мероприятию, предоставит необходимую технику: проектор, экран, флип-чарт, канцтовары и др. К услугам посетителей отеля «Алмаз» частная пивоварня «Beer House», где Вам предложат пиво собственного производства и итальянскую пиццу из дровяной печи.
 
Все наши гости могут разместиться в номерах категорий «Люкс» и «Полулюкс» (двухкомнатные), а также в номерах «Эконом» (двух-, трехместные; однокомнатные).Номера гостиницы «Алмаз» оборудованы кабельным телевидением (более 30 каналов), кондиционером, холодильником. В ванных комнатах постоянно есть горячая и холодная вода. Номера категории «Эконом» объединены в секции с санузлами.
 
 
 
Для постоянных клиентов предоставляются скидки на проживание, для групп гостей – скидки по договоренности. Доступная форма оплаты: наличная и безналичная.
 
К Вашим услугам также СПА-салон красоты «Дун Фан». А для того чтобы наши гости могли познакомиться с Полтавой, предлагаем услуги турагентства «Алмаз-Тур». В ТА «Алмаз тур» можно заказать в уникальный музей Пива и самогона екскурсию с дегустацией и мастер класами полтавской кухни.
 
«Алмаз-плюс»
 
Гостиничный комплекс «Алмаз-плюс» открылся в 2016 г. на 340 км автомагистрали Киев-Харьков и с тех пор неизменно радует своих постояльцем уютом и гостеприимством. На 2-м этаже оснащен банкетный зал на 50 мест, который идеально подойдет для деловых и торжественных мероприятий. Также предоставляются современные комфортабельные номера класса стандарт и люкс. Летняя площадка, бесплатный Wi-Fi, TIR-парковка - наши дополнительные плюсы.
 
Выбрать конференц-зал Версия для печати
ПОЛЕЗНОЕ:

Реклама

НАШИ ПАРТНЕРЫ
zaly.in.ua
zaly.kiev.ua
zaly.odessa.ua
zaly.lviv.ua
spa.net.ua
__
Designed by Дельта сервис   Copyright Полиактив, 2006 - 2021
__