Конференц-сервис в Украине
Добавить в избранное | Сделать стартовой
 


Все конференц-залы

КОНФЕРЕНЦ-ЦЕНТР
«OLYMPIC HALL»
М "Лукьяновская"

03035, Украина, г. Киев,
ул. Дорогожицкая, 1
Тел.: +38 (044) 303-91-41,
+38 (068) 979-33-71
olympichallkiev@gmail.com
www.olympichall.com.ua

Русский текст Конференц-центр «Olympic Hall» предоставляет своим Клиентам услуги в формате сдачи конференц-залов в аренду для проведения мероприятий:  конференция, тренинг, круглый стол, обучающий семинар, презентация, мастер-класс и т.п.

Конференц-зал по улице Дорогожицкая, 1, полностью оборудован современной техникой для проведения различных деловых мероприятий на высшем уровне. Площадь - 200 м. Помещение может вместить до 150 человек.

В стоимость аренды входит:
- экран;
- проектор;
- флип-чарт;
- Wi-Fi;
- кулер для воды.

Актуальные цены Вы можете узнать, перейдя по ссылке.

КОФЕ-БРЕЙКИ И ПИТАНИЕ

Во время деловой встречи мы готовы порадовать Вас и Ваших гостей свежемолотым натуральным кофе, горячим чаем, вкусной выпечкой и кондитерскими изделиями.

На Ваш выбор мы предлагаем три вида кофе-брейков за умеренную плату (варианты кофе-брейков и цены см. здесь).

Для наших клиентов мы предлагаем аппетитные и сытные порции бизнес-ланчей, которые накрываются в уютной пиццерии-кафетерии «TAYGER Pizza Bar», которая находится в непосредственной близости с нашим конференц-залом. Варианты меню бизнес-ланчей и цены см. здесь.

Український текст
 Конференц-центр «Olympic Hall» надає своїм Клієнтам послуги у форматі здавання конференц-залів в оренду для проведення заходів: конференція, тренінг, круглий стіл, навчальний семінар, презентація, майстер-клас тощо.
 
Конференц-зал за вулицею Дорогожицького, 1, повністю  обладнаний сучасною технікою для проведення різних ділових заходів на найвищому рівні. Площа - 200 м. Приміщення може вмістити до 150 осіб.
 
У вартість оренди входить:
- екран;
- проектор;
- Фліпчарт;
- Wi-Fi;
- кулер для води.
 
Актуальні ціни Ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням.
 
КАВА-БРЕЙКИ ТА ХАРЧУВАННЯ
 
Під час ділової зустрічі ми готові потішити Вас і Ваших гостей свіжомеленою натуральною кавою, гарячим чаєм, смачною випічкою і кондитерськими виробами.
 
На Ваш вибір ми пропонуємо три види кави-брейків за помірну плату (варіанти кава-брейків і ціни див. тут).
 
Для наших клієнтів ми пропонуємо апетитні й ситні порції бізнес-ланчів, які накриваються в затишній піцерії-кафетерії «TAYGER Pizza Bar», що розташована в безпосередній близькості з нашим конференц-залом. Варіанти меню бізнес-ланчів і ціни див. тут.
Выбрать конференц-зал Версия для печати
ПОЛЕЗНОЕ:

Реклама

НАШИ ПАРТНЕРЫ
zaly.in.ua
zaly.kiev.ua
zaly.odessa.ua
zaly.lviv.ua
spa.net.ua
__
Designed by Дельта сервис   Copyright Полиактив, 2006 - 2021
__