Конференц-сервис в Украине
Добавить в избранное | Сделать стартовой
 


Все конференц-залы
  Пансiонат "Полярис"

78500, Iвано-Франкiвська обл., м. Яремче, вул. Вiтовського, 22
Тел./факс: +38 (03434) 2-27-28
Тел.: +38 (050) 433-81-96
poliarys@ukr.net 
www.poliarys.com

Пансіонат знаходиться у самому центрі мальовничого Карпатського курорту м. Яремче та згідно сертифікату відповідності віднесений до категорії "дві зірки". До пансiонату легко добратися як вiд залiзничного вокзалу м. Яремче, так i вiд автомобiльної магiстралi Івано-Франківськ - Рахiв. I, разом з тим, вiн  вiддалений, щоб уберегти Вас вiд шуму, надати можливiсть насолодитися гiрським повiтрям, прекрасними краєвидами.Це зовсiм нова 3-поверхова будiвля на 16 номерiв: 4 номери категорiї "люкс" ,7 "пiвлюксiв" та 5 дво- i  тримiсних номерів, у яких можуть розмiститися до 42 осiб. Кожен номер виконаний в єдинiй кольоровiй гамi, облаштований стильними меблями, сучасною сантехнiкою, телевiзором, холодильником. На територiї пансiонату є автостоянка пiд охороною.
Родзинка пансiонату - це оформлення його iнтер'єру, замiсть картин стiни прикрашають справжнi грошовi купюри рiзних держав та часiв, що будь-коли були в обiгу на Українi, - своєрiдний музей бонiстики. Адже "Полярис" в перекладi з гуцульської означає - гаманець.

В кафе пансіонату організовуються фуршети, кофе-брейки під час проведення бізнес-заходів, банкети, святкові вечори; пропонуються сніданки, обіди, вечері в тому числі з широким вибором смачних домашніх гуцульських страв.

На території пансіонату діє сучасний SPA-центр з фінською сауною та басейном, відкритий басейн з підігрівом, більярдна кімната, настільний теніс, автостоянка під цілодобовою охороною.


До послуг корпоративних клiєнтiв в пансiонатi є конференц-зал на 35 місць, облаштований мультiмедiапроектором, графопроектором, є комп'ютер, принтер, доступ до iнтернету, що дає можливiсть проведення конференцiй, рiзноманiтних зустрiчей, тощо.

В невеликому парку, що належить пансiонату, на свiжому повiтрi, Ви зможете посмажити шашлики самостiйно, або звернутися по допомогу до спецiалiстiв, для цього тут об лаштований куточок з альтанками, мангалом, камiном для барбекю.
В зимовий перiод до послуг туристiв є прокат гiрськолижного спорядження i трансфер до найкращих гiрськолижних трас: Яблуниця, Буковель, Драгобрат.
Для любителiв активного вiдпочинку - пiшохiднi маршрути по мальовничим мiсцям: Говерла, Пiп Iван, Петрос.
До послуг гостей пансiонату "Полярис" усi дива та принади неповторної карпатської природи та творiння людських рук. Недалеко вiд пансiонату знаходиться водоспад "Пробiй", яким можна помилуватись з мосту, що перекинувся через рiчку "Прут".
Пансiонат органiзовує святкування Нового року (31 грудня - 01 сiчня), Рiздва Христового (6 - 7 сiчня), зустрiч Нового року по старому стилю (13 - 14 сiчня), свято Маланки (13 сiчня), Водохрестя (18 - 19 сiчня) з новорiчними виставами, колядками, феєрверками та iншими забавами.
Для бажаючих пансiонат "Полярис" органiзовує екскурсiї, а також кiннiпрогулянки.

Номери:
Двомiсний або тримiсний "економ" - набiр необхiдних меблiв, телевiзор. Душова i туалет - на поверсi.

Стандарт - однокiмнатний номер. В номерi санвузол (туалет, умивальник), телевiзор, набiр необхiдних меблiв, веранда. Душ знаходиться на поверсi.

Стандрат Пiв люкс - Набiр необхiдних меблiв, телевiзор, санвузол (туалет, умивальник, душ), килимове покриття.

Люкс - двокiмнатний, кiмнати сумiжнi, спальня (двоспальне лiжко), вiтальня (диван, телевiзор, холодильник, набiр необхiдних меблiв), санвузол (ванна, туалет, умивальник), килимове покриття. 1 додаткове мiсце - диван.

Выбрать конференц-зал Версия для печати
ПОЛЕЗНОЕ:

Реклама

НАШИ ПАРТНЕРЫ
zaly.in.ua
zaly.kiev.ua
zaly.odessa.ua
zaly.lviv.ua
spa.net.ua
__
Designed by Дельта сервис   Copyright Полиактив, 2006 - 2019
__